Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/bulentic/domains/bulenticgudel.com/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: mkdir(): No such file or directory in /home/bulentic/domains/bulenticgudel.com/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/framework/BWGOptions.php on line 340
Sayfama Hoşgeldiniz - Bülent İçgüdel

Sayfama Hoşgeldiniz

Sayfama hoşgeldiniz.

Klasik ticari faaliyet gösteren sitelerden farklı bir konsept ile hem fotoğrafçı dostlarımın ulaşıp edinilen bilgi ve tecrübelerden faydalanması, hem de fotoğrafçılık sektörü ile ilgili ihtiyaç sahibi kişilerin rahatlıkla ulaşıp fikir edinebileceği ortak konseptte basit bir site yapma hedefiyle yola çıktım.

Bilgilerin güncellenmesi, çoğalarak büyümesini hedef olarak aldığımdan, istenilen konsepte mevcut bilişim modasına uygun bir konsept olan blog tasarım sistemini tercih ettim.

Ziyaretçilerin de işin içine dahil olabilmesi, bilgi ne deneyimlerini paylaşabilmeleri adına yorum kısımlarına her seçenekte özen göstermeye çalıştık.

 

İstek öneri ve şikayetlerinizi rahatlıkla dile getirebileceğiniz iletişim sayfasını da en ulaşılabilecek ve görünür bir yere koymayı tercih ettik.

 

 

 

error: Content is protected !!